You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

Adana Ortodonti Doktoru Cemal Şişman

Kliniğimizde tüm planlarımızı, iyiyi, doğruyu ve güzeli uygulayıp, yaşatmak üzerine yapıyoruz. Bilimin ışığında kişiye özel tedavi planı belirleyerek, çene & yüz fonksiyonlarını ve gülümseme estetiğini çözüme kavuşturuyoruz.

Ortodonti
Ortodonti

Ortodontik tedavi hizmeti

Tedavi
Tedavi

Hangi tedavileri uyguluyoruz

Akademi
Akademi

Hastalarımız detaylı bilgi alabilirler

Kliniğimiz
Kliniğimiz

Bizi tanımak için lütfen tıklayınız

Hekimlerimiz

Tedavilerimiz

Cam Seramik Kaplama(EMPRESS, EMAX)

Cam seramikler dişlerinize en yakın en doğal görünümü elde etmek için kullanılır. Cam seramikler kristal yapı içerirler. Bu sayede doğal diş minesinin kristal yapısı ile benzerlik gösterebilirler. Işık geçirgenliği (translusens) doğal dişler ile aynı..

Devamı

Hareketli(Bölümlü) Protezler

Dayanak dişlerin gelecek yükü kaldıramayacağı, geniş diş eksikliği içeren durumlarda ya da diş ile sonlanmayan eksik diş alanları olduğunda hareketli protezler uygulanabilir. Bu protezler ağızda az sayıda da olsa diş olması durumunda tercih edilebile..

Devamı

Çene - Yüz Ameliyatı (Ortognatik Cerrahi)

Ortodontik tedavinin ilgilendiği başlıca iki konu vardır. İlki diş çapraşıklıkları ikincisi çene bozukluklarıdır. Diş çapraşıklıklarının tedavi yaşı yoktur, her yaşta çapraşık diş düzeltilebilir. Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti) Nedir? Çe..

Devamı

Total(Tam Diş) Protezler

Total protez işlemi, hastanın dişlerinin tamamının çıkarılması ve yerine bir diş protezi takılması işlemidir. Bu işlem genellikle birden fazla randevuda gerçekleştirilir ve süreç genellikle aşağıdaki adımları içerir: Ön muayene: Protez işlemi ö..

Devamı

Fissür Örtücü Uygulamaları

Fissür Örtücü Uygulaması Fissür örtücüler, çürük riski taşıyan büyük azı dişlerinin çiğneyici yüzeylerine dişleri korumak amacıyla yapılan bir uygulamadır. Fissür örtücüler, uygulanacak dişlerin temizliği yapıldıktan sonra çiğneyici yüzeylerdekide..

Devamı

İletişime Geçin

Bize ulaşmak veya ziyaret etmek için lütfen arayınız

+90 (322) 888 - 1 1 1 1 +90 (505) 442-0099